Moonforum-banner-New-Nov

Author Topic: Milyonların Kullandığı Tinder Artık Kripto Kabul Ediyor  (Read 56 times)

Offline cryptofast12

  • Jr Hero
  • *****
  • Posts: 292
  • Karma: 0
  • Referrals: 1
Milyonların Kullandığı Tinder Artık Kripto Kabul Ediyor
« on: February 15, 2019, 08:25:42 AM »
Milyonların kullandığı randevulaşma uygulaması Tinder artık kripto para demelerini kabul ediyor.
Randevulaşma uygulaması Tinder kripto para kabul edenler listesine adını yazdırdı. Gzel lkemizde de ok sayıda kullanıcıya sahip olduğu bilinen Tinder yeni bir ortaklığa imza attı. Bu ortaklık sayesinde Tinder kullanıcıları platform zerindeki demelerini kripto paralarla yapabilecek. Tindera bu zelliği sunan firmaysa Bitrefill.

Tinder Bitrefill Ortaklığı
Eğer kripto paraları seviyor ve aynı zamanda Tinder kullanıyorsanız size gzel haberlerimiz var. Arkadaşlık uygulaması Tinder artık kripto para demelerini kabul ediyor. Tinder ile Bitrefill ortaklığı sayesinde kullanıcılar platforma yapacakları demeleri artık Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Dash (DASH) ve Dogecoin (DOGE) aracılığıyla gerekleştirebilecek.

Bitrefillin web sayfası zerinde 14 Şubat Sevgililer Gn yapılan aıklamayla bu ortaklık tm Tinder kullanıcılarına ve kripto para severlere duyuruldu. Dnya zerinde milyonlarca kullanıcıya sahip olduğu bilinen Tinderın demelerinde kripto para kabul etmesi olduka olumlu bir gelişme olarak değerlendirilebilir.

..................
Kaynak: https://coin-turk.com/milyonlarin-kullandigi-tinder-artik-kripto-kabul-ediyor

 

Donate to CTW Forum